Ми працюємо під час війни 24/7! Слава Україні!

Настоянка личинок воскової молі на ПЖВМ - 200мл
  • -20%
  • Настоянка личинок воскової молі на ПЖВМ - 200мл

Настоянка личинок воскової молі на ПЖВМ - 200мл

На складі
Рейтинг:

Поспішай, до кінця акції залишилося:
На складі 400
500грн.
400грн.

Настоянка личинок воскової молі на ПЖВМ

200мл. - 450грн.

ЗАСТОСУВАННЯ

Захворювання дихальної системи. В першу чергу купити настойку личинок воскової молі рекомендується для лікування туберкульозу та захворювань дихальної системи. Паличка Коха знаходиться в воскоподібній оболонці, яка захищає її від впливу антибіотиків. Завдяки настоянці і ферментам, що містятьчя в ній можна зруйнувати цю оболонку і бактерія стане вразливою. Це істотно полегшує лікування туберкульозу.

Також настойку застосовують при грибкових захворюваннях легенів, для загоєння туберкульозних каверн, позалегеневих туберкульозних патологій: нирок, кісток і суглобів, кишечника, лімфатичних вузлів.

Корисна настоянка і при інших захворюваннях органів дихання, зокрема, при бронхітах і бронхіальній астмі, пневмонії, бронхоспазмі, астматичному бронхіті. Після застосування настойки спостерігається зникнення хрипів, поліпшення дренажної функції бронхів, зменшення запалення, усунення бронхоспазму.

Серцево-судинні захворювання. Настоянку личинок воскової молі використовують для профілактики і лікування стенокардії, кардіосклерозу, хронічній коронарній недостатності, інфаркті міокарда. Після прийому спостерігалося зменшення нападів стенокардії, задишка, поліпшення показників електрокардіограми.

Для літніх людей. Рекомендується купити настойку воскової молі літнім людям. Вона допомагає впоратися з негативним впливом вікових змін в організмі. Наприклад, після 10 днів прийому спостерігалося стійке зниження артеріального тиску. Відзначається також кардіопротекторна дія настоянки і уповільнення розвитку атеросклерозу. Після перенесеного інфаркту застосування настоянки сприяє розсмоктуванню рубців міокарда.

Обмін речовин. Настоянка личинок воскової молі надає істотну допомогу при порушенні обміну речовин. У ній міститься лейцин, завдяки чому вона сприяє зниженню рівня цукру в крові. Метіонін, що входить до складу настойки, допомагає запобігти відкладенню жирів в клітинах печінки і стінках судин.

Акушерство і гінекологія. В акушерстві та гінекології настоянка личинок воскової молі застосовується при токсикозах, безплідді, клімактеричних порушеннях. Після прийому препарату психічний стан жінок нормалізувався, спостерігалося відновлення структури клітин ендометрія, поліпшення мікроциркуляції крові.

Андрологія. Використовують настоянку воскової молі і в андрології для збільшення рухливості сперматозоїдів і зниження ризику розвитку безпліддя, а також для профілактики і лікування простатиту, аденоми простати, імпотенції.

Імунітет. Настоянка личинок воскової молі буде корисна тим, хто хоче зміцнити імунітет, підвищити захисні сили організму і опірність бактеріальних і вірусних інфекцій. Настоянка молі містить біофлавоноїди і лізин, тому її прийом рекомендується під час епідемій грипу і ГРВІ.


ДОЗУВАННЯ

Для профілактики: достатньо приймати 1-2 місяці.

Добова доза в краплях - це вік людини, поділений на 2 = краплі на одноразовий прийом (приймати потрібно зранку та ввечері).

Приклад: вік 40 років це 20 крапель зранку та 20 ввечері.

Розбавляти невеликою кількістю води та приймати за пів години до їжі.

Для лікування: якщо є діагноз, то + 5 крапель до основної дози.

Курс лікування не менше 3 місяців.


ПРОТИПОКАЗАННЯ

- не рекомендується приймати дітям до 1 року; дітям у віці 1-3 років тільки під наглядом лікаря;

- індивідуальна непереносимість (алергія);

- загострення виразкової хвороби шлунка, гострий гепатит і панкреатит.


Доставка по Україні: Вінниця та Вінницька область, Луцьк та Волинська область, Дніпро і Дніпропетровська область, Житомир та Житомирська область, Ужгород та Закарпатська область, Запоріжжя та Запорізька область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область, Київ і Київська область, Кропивницький (колиш. Кіровоград) та Кіровоградська область, Львів і Львівська область, Миколаїв і Миколаївська область, Одеса та Одеська область, Полтава і Полтавська область, Рівне та Рівненська область, Суми і Сумська область, Тернопіль та Тернопільська область, Харків і Харківська область, Херсон і Херсонська область, Хмельницький та Хмельницька область, Черкаси і Черкаська область, Чернігів та Чернігівська область, Чернівці та Чернівецька область.


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: Бджолопродукти, Настоянка