Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

  • Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Підсумовуємо ключові "яблучні" новинки, які представили світу напередодні. Компанія Apple 5 червня провела презентацію, в рамках якої представила свої оновлені iPad Pro, iMac Pro, оновлені MacBook і ряд інших новинок, в числі яких опинилася і нова iOS 11. Захід пройшов в рамках конференції WWDC 2017, в даний час продовжується в Сан- Хосе.

Cумміруем інформацію про ключові "яблучних" продуктах, які були представлені користувачам напередодні.

Представлена ​​Apple напередодні мобільна платформа iOS 11 - це велике оновлення, яке включає цілий ряд незначних, на перший погляд, однак важливих поліпшень. Виробник відзначив, що в числі нововведень платформи - синхронізація контенту в Messages через хмару iCloud і пересилання в Apple Pay коштів через iMessage від користувача до користувача із задіянням TouchID. У тому числі в голосовий помічник Siri додана функція автоматичного нативного перекладу. При цьому з англійської мови можна переводити як слова, так і цілі фрази на китайський, французький, німецький, італійський та іспанську мови. З'явилися поліпшення в Фото - в тому числі, включаючи ефекти в стилі Boomerang від Instagram. У картах додалася більш деталізована навігація, з торговими центрами і аеропортами та багато іншого.

Нові ноутбуки компанії Apple базуються на топових процесорах Intel Core сьомого покоління (архітектура Kaby Lake). Доступні будуть 12-дюймові MacBook і MacBook Pro з твердотільними накопичувачами, прискореними на 50 відсотків. А також буде випущений 15-дюймовий MacBook Pro з прискореної стандартною графікою. Ціна базового 12-дюймового MacBook буде стартувати від позначки в 1299 доларів. 13-дюймовий MacBook Pro без тачбара обійдеться в $ 1299, а топова модифікація з екраном 15 дюймів - 2399 доларів. Продажі повинні стартувати вже 7 червня цього року.

27.07.2017 12:56:40
0
847
Теги: Apple, iMac

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!


Я прочитав Условия соглашения і згоден з вимогами